V RÁMCI SÍTĚ Q-SERVICE JSME PODPOŘILI NEZISKOVOU ORGANIZACI

Tak, jak my se staráme o vaše auta, tak se nezisková organizace Slunečnice, z.s. Děčín stará o své klienty s mentálním či zdravotním postižením.

Koncem roku 2022 nás oslovila obchodní zástupkyně Petra Svatošová z reklamní agentury KOMPAKT spol. s.r.o. s projektem "Sociální automobil" Dacia Lodgy, právě pro organizaci Slunečnice, z.s. v Děčíně. Hlavním smyslem projektu bylo získat finanční podporu na pořízení nového vozu značky Dacia pro firemní užívání neziskové organizace. Z té druhé strany, neboli údělem projektu pro nás, byl bonus, že v rámci finanční podpory bude vůz zdobit naše logo zároveň s ostatními firmami, který projekt taktéž podpořily.

Projekt nás zaujal už i z toho důvodu, že s firmou Slunečnice, z.s. jsme se již v předchozích letech setkali v rámci servisovaní jejich staršího vozu a máme s nimi dobré zkušenosti. Načež jsme se rozhodli, že smysl projektu má velmi dobrý záměr a firmu jsme v rámci dotací sítě Q-SERVIS finančním bonusem podpořili. Slavnostní předání nového vozu proběhlo dne 16. února 2023 na Děčínském zámku v tréninkové kavárně "palačinkárně Na cestě", tedy v dceřiné společnosti organizace Slunečnice z.s. a nyní naše logo zdobí sociální automobil, jak můžete vidět na fotografii níže.

Bylo nám ctí, a těšíme se na další shledání.


FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.

GDPR

Informace o zpracování osobních údajů "ke stažení v PDF".