O nás O nás

Autoservis Chadima – vznik a vývoj

Autoservis Chadima byl oficiálně založen 1.5.2009.

Cesta k rozhodnutí o založení vlastní firmy však začala mnohem dříve, a to získáváním praktických zkušeností na pracovních pozicích automechanik, přijímací technik, dealer autodílů, až po vedoucího autoservisu.

S rozvojem firmy a rozšiřováním portfolia služeb neustále rozšiřujeme technickou a technologickou základnu vybavení ruku v ruce s naší způsobilostí. I přes neustálý vývoj se nevzdáváme základní myšlenky klientského autoservisu a dbáme na to, abychom se nestali běžným řadovým servisem. Sice kvalitním, ale bez osobního přístupu. Vždy jsme byli, stále jsme a věříme, že i nadále budeme klientsky zaměřenou firmou s přidanou hodnotou nadstandardních služeb.

Firma se výrazně profilovala jako autoservis s následnou a trvalou péčí o klienty a jejich vozidla.

Používáme výhradně ověřené náhradní díly a prostředky, abychom zajistili stoprocentní a dlouhodobou funkčnost a bezpečnost. Opravou, či výměnou náhradního dílu naše práce zdaleka nekončí, ale naopak začíná. Naším cílem je zajistit Vám pravidelnou kontrolu a údržbu tak, aby se každá součástka Vašeho vozidla chovala jak má, a negativně neovlivňovala bezchybný a bezpečný provoz vozidla.

 

FAQ

Máte dotaz? Zkuste se podívat na "Nejčastěji pokládané dotazy".

Zeptejte se nás

Máte dotaz a nenašli jste odpověď mezi nejčastěji pokládanými dotazy? Zavolejte nebo napište. Rádi se Vám budeme věnovat.

Kontakty

Máte dotaz na poskytované služby nebo jste se již rozhodli využít našich služeb. Neváhejte nás kontaktovat.

GDPR

Informace o zpracování osobních údajů "ke stažení v PDF".